d-slide_03.jpg
d-slide_02.jpg
SākumsPar mumsSkolas Dome

Skolas Dome

Skolas Dome - tā ir skolas pašpārvaldes institūcija, kura aptver skolas dzīves visus aspektus.

Skolas Dome mūsu skolā formējās 1997.gadā, un nodibināja to vēstures un filozofijas skolotāja Zoja Gladkaja. Sākumā Domē strādāja 5 cilvēki, bet pašlaik - 15, tāpēc ka izauga darba apjoms, kuru viņi izpilda. Tas un koncertu, svētku, vakaru, fotoizstāžu organizācija, skolu pašpārvaldes organizācija. Kā arī tieši Skolu Dome palīdz atklāties talantiem.

Skolas Dome aktīvi strādā jau 18 gadu laikā. Tās aktīvisti palīdz dažādot skolu dzīvi, padara viņu par spilgtāku un interesantu.

Darbs Skolas Domē dod iespēju skolēniem iegūt un attīstīt organizatoru iemaņas, kā arī realizēt savējo radošo potenciālu, iemēģināt sevi scenāristu, pieteicēju, dīdžeju, režisoru, administratoru, gleznotāju-noformētāju lomā.

Skolas Domes biedri ( un ne tikai) nodarbojas ar daudzveidīgu ārpusklases organizāciju:

• Skolas diskotēkas;
  • Jautro un apķērīgo klubs;
  • 10-klasnieku iesvētīšana;
  • Svēta Valentīna diena;
  • Pedējais zvans;
  • Jaungada un Ziemassvētku pasākumi;
  • Sporta pasākumi skolā;
  • Skolotāju diena;
  • Čību diena;
  • Ziemassvētku un Masļeņicas gadatirgus.