n-slide_03.jpg
n-slide_02.jpg
SākumsSkolas avīze

Skolas avīze

2013.gadā avīze Vkus&Nyawka tika radīta ar 6. un 9. klašu entuziastu un pieredzējuša pedagoga Jekaterinas Barčukas dalību un uz šo brīdi iznāca jau 12 numuri.

Specifisks avīzes nosaukums, savukārt, ir atšifrējams, kā mīļo stastu krājums. Summā gan sanāk "konfekte", bet kolektīvs - īsti "saldummīļi.

Katrs numurs ietver sevī galvenā redaktora rakstu ( Artūrs Кrištapjonoks - 12. kl.) kā arī 7 galvenas rubrikas :

• par skolu "Школьная нарезка" (Аnastasija Sapogovа - 9. kl., Elīza Lukaņonoka - 9. kl., Pāvels Žeļezņaks - 8. kl.);
  • par sportu "Спорт & You" (Viktorija Žeļezņaka - 12. kl.);
  • par modes tendencēm "М & M about M" (Marina Cīrule - 12. kl.);
  • par "zvaigžņu" dzīvi "Сплетницa" (Anastasija Ivanova - 9. kl.);
  • par gadžetiem "Техноначинка" (Antons Gorbačovs - 9. kl.);
  • par gramatām un ne tikai "Алиса в Закулисье" (Anna Ulanova - 12. kl., Кarina Garmatjuka - 12. kl.);
  • par virtuves tendencēm "Вкусняшки от Машки" (Мarija Gorovaja - 12. kl.).

Mūsu avizē jūs arī varat atrast horoskopu, konkursu un, dabiski, lapaspusi, kur publicējas talantīgu skolas skolnieku darbi.

Savukārt, katrai rubrikai ir savējais unikāls, un tai pašā laikā neparasts, nosaukums.

Visumā, avīze ir orientēta uz noteiktu auditoriju ar nestandarta interesēm, tomēr katrā ziņā katrs varēs atrast kaut ko interesantu sev vai, vismaz, tas, ka viņš līdz tam vēl nezināja.

Svarīgi Zināt! Tagad mūs var izlasīt elektroniskā variantā.

2014. gada 21.oktobrī notika svinīgs redakcijas atklājums "Vkus&Nyawka"!

Mēs sveicām Jūs un gribam sadalīt ar Jums mūsu prieku!

Mūsēja redakcija visu laiku pilnveidojas un no katra numura iznes kaut kādu jaunu pieredzi sev. Bet ne vienmēr mēs paši varam pamanīt kļūdas. Tieši tādēļ tagad bibliotēkā atradīsies gaudu un piedāvājumu grāmata, kur katrs skolnieks vai skolotājs varēs atstāt savu atsauksmi.!