SākumsPar mumsMūsu vēsture

Mūsu vēsture

Skola dibināta 1969. gada septembrī. No 1969. gada līdz 2010. gadam ir bijušas četras skolas direktores: Ludmila Maļčonoka( 4 gadi, no 1969. līdz 1973.) , Elvīna Šepotkovska ( 20 gadi, no 1973. līdz 1993.) , Dora Dragiļeva ( 4 gadi, no 1993. līdz 1997.) un šobrīd Eleonora Guseva ( 18 gadi).

No dibināšanas brīža tajā mācījās 1403 skolnieki un tos mācīja 63 skolotāji. Interesanti, ka agrāk, līdz 1988 gadam, skolā bija sešu dienu nedēļa, bet mācības ilga 45 minūtes, bet ne 40, kā pašlaik.

Šajos gados skolas kolektīvs ir paveicis lielu darbu jaunatnes mācīšanā un audzināšanā. Skolu beiguši RTU pasniedzēji zinātņu doktori Aleksandrs Matvejevs un Andrejs Matvejevs, žurnālists Andrejs Voroncovs, starptautisko konkursu un džeza festivālu laureāte Olga Pirāgs, divkārtējais Pasaules kausa ieguvējs un Eiropas čempions automodelismā Aleksandrs Andrjukovs, fotomodele Žanna Daškova un daudzi citi.

Skolas audzēkņi katru gadu piedalās sporta sacensībās un mācību olimpiādes, ieņemot tajās godalgotas vietas. Skola var lepoties ar savu pedagogu kolektīvu, kurā ir tikai augsti kvalificēti speciālisti.

Pēc stundām skolā darbojas sporta sekcijas un dažādi pulciņi. Skolēni ne tikai mācās, bet arī atpūšas organizētajās diskotēkās, koncertos un lekcijās.