SākumsProjektu nedēļa 2020

Partneri

 

 

 

 e-klase.lv

Jaunumi

Projektu nedēļa 2020

Projektu darbība ir viens no piedāvātiem virzieniem apmācības procesā.  2019./2020. mācību gadā 1. – 11. klašu skolēni darbojas ar dažādām projektu tēmām

Klases audzinātāji kopā ar skolēniem izvēlējās projekta virzienu un tēmu, sadalīja materiālus atlasei, izpētei un noformēšanai darbu prezentācijai. Skolēnu projektu darbības rezultāti bija  prezentēti projektu nedēļā, kas bija rīkota no 17.02. līdz 21.02.2020.gada. Nedēļas laikā skolēniem bija iespēja pabeigt darbu pie projektiem un prezentēt savus projektu darbības rezultātus.

            Jāatzīmē, ka visu projektu īstenošanai, un jo īpaši pamatskolā, izmantota uz kompetencēm balstīta pieeja mācīšanai. Savas projekta aktivitātēs skolēni izmantoja zināšanas un demonstrēja dažādās mācību priekšmetos iegūtās prasmes (dzimtā valoda, latviešu valoda, dabaszinībās, ģeogrāfija, bioloģija, svešvaloda, matemātika, datorzinībās, vēsture, vizuālā māksla, ķīmija), kas atbilst mūsdienu prasībām izglītības procesa organizēšanai skolā.

           Jāatzīmē, ka visas klases no 5. līdz 11. savās prezentācijās izmantoja informatīvās tehnoloģijas: prezentējamo materiālu noformēja ar datorprogrammas PowerPoint palīdzību. Šis fakts jāatzīst par neapšaubāmi pozitīvu tendenci, jo mūsdienu skola prasa veidot un attīstīt skolēnu prasmi izmantot savā mācību un ārpus stundu darbībā informatīvās tehnoloģijas.

 

 

Lai uzlabotu tīmekļa vietnes kvalitāti, ir izmantotas sīkdatnes.

Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu glabāšanai jūsū ierīcē.

Piekrītu