Sākums“Sveču burvība.”

“Sveču burvība.”

25.februārī SIA “Sveču darbnīca” telpās notika Rīgas 61. vidusskolas 5. un 7.klases karjeras atbalsta projekta pasākums

“Sveču burvība.”

Pasākuma laikā skolēni tika iepazīstināti ar sveču ražošanas operatora profesiju, ar šīs profesijas specifiku, nepieciešamajām prasmēm un iemaņām šajā darbā, kā arī skolēni uzzināja par profesijām, kas ir saistītas ar sveču ražošanu.

Lai nostiprinātu zināšanas un dotu iespēju pārbaudīt savu radošo un praktisko meistarību, skolēniem bija praktiska iespēja meistarklasē izveidot pašiem savas sveces.

Pasākums notika projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (PVS 3713)

Skolēnu atziņas pēc pasākuma:

Man patika, ka mēs paši varējām izvēlēties krāsas un taisīt sveces. Man likās, ka tas būs grūtāk. Anastasija/5.kl.

Bija ļoti interesanti uzzināt ,kā kādreiz veidoja sveces. Milana/5.kl.

Rezultāts sanāca ļoti labs un garastāvoklis arī bija labs. Katrīna /5.kl.

Sveču darbnīcā man ļoti patika. Patika arī sveču marmorēšana un taisīt sveci-puķi. Daniils/ 7. kl.

Man tur ļoti patika. Ļoti patika mērcēt sveci krāsā. Mihails 7.kl.

Man ļoti patika, es gribētu tur atgriezties vēl. Andrejs 7. kl.

Man ļoti patika tur sveces taisīt un krāsot. Rodions 7.kl.

Bija interesanti gatavot sveces. Veronika 7. kl.