SākumsProjekta "Tīra un sakopta Latvija sākas katrā pagalmā" turpinājums...

Partneri

 

 

 

 e-klase.lv

Jaunumi

Projekta "Tīra un sakopta Latvija sākas katrā pagalmā" turpinājums...

Aprīļī startēja projekts, kurā aktīvi piedalās arī mūsu skola!

2017.gada aprīlī izglītības, kultūras un sporta Rīgas departaments piedāvāja konkursu "Tīra un sakopta Latvija sākas katrā pagalmā". Rezultātā mūsu skola saņēma iespēju realizēt projektu pa pieskolas teritorijas apzaļumošanu. Projekta izstrādāšanā piedalījās gan mūsu skolas pedagogi, gan audzekņi kopā ar vecākiem. No maija līdz augustam tika veiksmīgi realizēti visi plāni ar 6., 7., 9.,10. klašu palīdzību. Palīdzēja arī pedagogi, kā arī mūsu 9-klasnieka Artjoma Borovika ģimene. Liels paldies visiem!

Lai uzlabotu tīmekļa vietnes kvalitāti, ir izmantotas sīkdatnes.

Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu glabāšanai jūsū ierīcē.

Piekrītu