slide_2.png
slide_10.png
slide_4.png
slide_9.png
slide_8.png
slide_1.png
slide_5.png
slide_11.png
slide_6.png
slide_7.png
slide_3.png
SākumsVēlies mācīties pie mums?

Jaunumi

Vēlies mācīties pie mums?

Aicinām 9.klašu absolventus turpināt savu izglītību mūsu vidusskolā!

Ja tu tiecies uz panākumiem, tad mūsu skola nodrošinās tevi ar kvalitatīvu vidēju izglītību un augstu rīkošanās līmeni dažādās Latvijas, kā arī ES augstskolās. Daudzgadēja augsti kvalificētu pedagogu darba pieredze šajā virzienā - tā ir tavas sekmīgas nākotnes garantija. Skolai ir iespēja maksimāli nodrošināt tevi ar bezmaksas mācību literatūru  un mūsdienīgām tehnoloģijām visa apmācības perioda laikā vidusskolā. No nākamā mācību gada tev, 10-klasniek, tiks piedāvātas fakultatīvas nodarbības autovadīšanā un automehānikā, būs iespēja apgūt otro ( vācu) valodu. Arī tu varēsi nodarboties ar vokālu, uzzināt par pavāru meistarības pamatiem. Pie mums ir dažadas sporta sekcijas un pulciņi. Kas ir nepieciešams, lai tevi pieņēma skolā? Lai pieteiktos mācībām mūsu skolā, ienāc skolā, raksti kopā ar vecākiem iesniegumu, un kļūsti par mūsu komandas daļu. Mēs palīdzēsim tev kļūt par sekmīgu, patstāvīgu, sociāli adaptētu un mērķtiecīgu personību! Gaidām tevi katru darba dienu no 10.00 līdz 15.00 107.kabinetā, mūsu adrese - Pārslas 14!

Lai uzlabotu tīmekļa vietnes kvalitāti, ir izmantotas sīkdatnes.

Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu glabāšanai jūsū ierīcē.

Piekrītu