No images
SākumsKas? Kur? Kad? Komandas spēlēja ļoti aizraujoši un ar azartu!

Jaunumi

Kas? Kur? Kad? Komandas spēlēja ļoti aizraujoši un ar azartu!

 Piektdiena, 27.datums! Šodien, 13.00 mūsu skolā notika neparasta spēle... Intelektuāla spēle "Kas? Kur? Kad?"!

Visi 6.-12.klašu skolēni  piedalījas konkursā! Spēlēja praktiski visas komandas, kas paziņoja par sevi pa dienu agrāk : tie bija gan paši jaunākie dalībnieki no 6.,7. un 8. klasēm, gan jau pieredzējušās komandas no 9., 10. un 12. klasēm. Visi spēlēja ļoti cienīgi, un mēģināja atbildēt uz katru no 30 piedāvātajiem jautājumiem. Bija arī interesanti jautājumi no skolotājiem, uz kurām skolēni atbildēja ar baudu. Un uzvarēja 2 komandas katrā vecuma kategorijā: kategorijā 6.-8. klašu uzvarēja komanda no 8. klases, kategorijā 9.-12. klašu komanda no9. klases. Neskatoties uz to, ka uzvarēja tikai 2 komandas, tomēr ir vērts atzīmēt, ko visi spēlēja ļoti cienīgi. Paldies visiem, gan skolotājiem - par interesantiem jautājumiem, gan arī dalībniekiem, gan Skolu Domei par spēles organizāciju.

 
 

Lai uzlabotu tīmekļa vietnes kvalitāti, ir izmantotas sīkdatnes.

Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu glabāšanai jūsū ierīcē.

Piekrītu