Sākums

e-klase.lv

“Augstskolu atvērtās durvis 2021”

15.aprīlī no plkst. 14:00 šeit: https://events.tiesraides.lv/skola2021 notiks virtuāls analogs ikgadējai izglītības izstādei “SKOLA”, kur Rīgas vispārizglītojošo skolu vienpadsmito un divpadsmito klašu audzēkņi tiek aicināti iegūt aktuālāko informāciju par mācību iespējām desmit dažādās Latvijas augstskolās.

Tiešsaistes pasākumā piedalīsies 10 Latvijas augstskolas: Rīgas Tehniskā Universitāte, Latvijas Universitāte, Rīgas Stradiņa Universitāte, Latvijas Lauksaimniecības Universitāte, Vidzemes Augstskola, Latvijas Kultūras Akadēmija, Banku Augstskola, RTU Rīgas Biznesa skola, Biznesa, mākslas un tehnoloģiju Augstskola “RISEBA” un Latvijas Sporta pedagoģijas Akadēmija, prezentējot 2021./2022. mācību gada studiju programmas, informējot par uzņemšanas noteikumiem, budžeta vietām, un sniedzot atbildes uz to, cik tās ir gatavas globālajai pasaules transformācijai un izaicinājumiem, kas ar to saistās,

• Plkst 14:00 paredzēta pasākuma atklāšana un biedrības “Jauniešu akadēmija „Pacelt Pasauli”” dibinātājas un vadītājas Daces Briedes – Zālītes uzruna jauniešiem
  • Augstskolu pārstāvju uzrunas skolēniem un pasākuma vadītāja Oskars Lepera (Rīgas Kultūras vidusskolas retorikas skolotājs, pasniedzējs, Radio Star FM Dj, pasākumu vadītājs) ZOOM diskusijas ar katru no 10 augstskolām
  • Erudīcijas spēle, kurā aicināsim ikvienu atbildēt uz izklaidējošiem un interesantiem jautājumiem un laimēt balvas no augstskolām
  • No plkst. 15:20 - detalizētas augstskolu prezentācijas ZOOM istabās (linki un paroles istabām tiks publicētas tiešraides laikā), kur augstskolu pārstāvji tiksies ar jauniešiem tuvplānā

Pasākumu organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments Eiropas Sociālā fonda finansētā projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (PVS ID 3713) ietvaros.

Pasākuma realizāciju nodrošina pilna servisa pasākumu aģentūra Labdako Events www.facebook.com/LabdakoEvents

PAR MĀCĪBU PROCESA ĪSTENOŠANU 12.KLASE

Pamatojoties uz  2021.gada 5.marta grozījumiem Ministru kabineta rīkojumā Nr. 655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu un 2021.gada 1.aprīlī grozījumiem noteikumos Nr.360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”:

1. Noteikt, ka  12. klašu skolēni no 14.04.2021 atsāk mācības divas reizes nedēļa klātienē saskaņā ar mācību priekšmetu sarakstu, stingri ievērojot drošības pasākumus.

Par mācību procesa īstenošanu 1.-4. klases

Pamatojoties uz 2021. gada 7. janvārī Ministru kabineta rīkojumu Nr. 4 “Par Grozījumi Ministru kabineta 2020. gada 6. novembra rīkojumā Nr. 655 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”:

1. Noteikt, ka 1.-4. klases izglītojamie atsāk mācības attālināti no 2021.gada 25.janvāra.

PAR MĀCĪBU PROCESA ĪSTENOŠANU 5.-6. KLASES

1. Noteikt, ka 5.-6. klases izglītojamie atsāk mācības attālināti no 2021.gada 11.janvāra.

Par mācību procesa īstenošanu 1.-12. klases

Pamatojoties uz 2020. gada 17. decembrī Ministru kabineta rīkojumu Nr. 777 “Par Grozījumi Ministru kabineta 2020. gada 6. novembra rīkojumā Nr. 655 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”:

1. Noteikt, ka ziemas brīvdienas 2020./2021. mācību gadā 1.-6. klases izglītojamiem ilgst no 2020. gada 21. decembra līdz 2021. gada 8. janvārim;
  2. Noteikt, ka 7.-12. klases izglītojamie atsāk mācības attālināti no 2021.gada 4.janvāra.