Sākums

Jaunā gada svinēšana

Dārgie skolotāji, skolēni, vecāki un skolas viesi, aicinām Jūs uz koncertu veltītu Jaunā gada svinēšana, kura notiks priekš 5. - 7. klases 18. decembrī aktu zalē 15:00, priekš 8. - 12. klases 19. decembrī aktu zalē 16:00, kur katra klase rādīs savu sagatavotās dejas vai teātra uzvedumu!

Gaidām visus!

Atverot durvju diena 21.11.2019.

15.novembra stundu saraksts

Patriotiskais mēnesis

2019.gada 24.oktobrī trīs Rīgas skolas – Rīgas 53.vidusskola, Rīgas 61.vidusskola un Čiekurkalna pamatskola – uzsāka projekta “Individualizētie uzdevumi mācību stundās 5.-9.klasēs ar iekļaujošās izglītības īstenošanu” aktivitātes. Projekts tika realizēts RIIMC projektu konkursa „Atbalsts kompetenču pieejas ieviešanai skolā” ietvaros.

Projekta mērķis: aktivizēt individualizēto uzdevumu izmantošanu mācību stundu laikā 5.-9.klasēs ar iekļautiem izglītojamiem (ar jauktiem attīstības un mācīšanās traucējumiem, u.c.).

Lasīt tālāk ...